Kam můžete přijít?

Na konzultaci k nám můžete přijít celkem na 3 pracoviště v Hradci Králové a v Čáslavi. Ty se liší samozřejmě nejen místem a konzultačními hodinami, ale i mírou smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami, poskytovaným spektrem zdravotní péče a v neposlední řadě i čekacími lhůtami na konzultaci nebo operační výkon. Podívejte se na bližší popis jednotlivých ambulancí a vyberte si.

Menší operační výkony, zvláště v místním umrtvení, jsou prováděny na všech pracovištích. Větší operační zákroky jsou prováděny pouze v Hradci Králové. Ke všem výkonům se však můžete objednat na všech pracovištích

Nejlépe se k nám můžete objednat telefonicky. Do obou ambulancí v Čáslavi je možno se objednat i pomocí SMS a sestra se Vám pak ozve. Do ambulance v Čáslavi v Poštovní ulici je možno použít online rezervační systém. Pokud se nedovoláte, nebo pokud nemůžete volat v určené hodiny, můžete použít náš objednací formulář a my se Vám pak ozveme. Bohužel z kapacitních důvodů nejsme schopni ošetřit neobjednané pacienty. Děkujeme za pochopení.